„Padovanok namus sparnuočiui 2020“

Inkilai

Kovo pradžioje Gamtos mokykla organizavo kasmetinę, tradicinę inkilų gaminimo akciją.
Pasitinkant Pasaulinę Žemės dieną –kovo 20-ją, norim pasidžiaugti Panevėžio miesto ir rajono vaikų gerais darbais Žemei. Akcija šiais metais sulaukė rekordinio dalyvių skaičiaus. Pristatyta 120 inkilų, kuriuos gamino 117 jaunųjų meistrelių ir jų artimieji. Daugiausiai inkilų pagaminta zylėms, varnėnams, bei po vieną kitą – raudonuodegėms, čiurliams, musinukėms, bukučiams. Inkilai pristatyti iš 18 ugdymo įstaigų: mokyklų, lopšelių – darželių, socialinių įstaigų. Dalyvauti akcijoje skatino ir gaminti tinkamus inkilus paukščiams vaikus rengė per 50 pedagogų.
Daugiausiai inkilų pristatė Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos, Pradinės mokyklos, Pažagienių darželio-mokyklos, „Vilties“ progimnazijos, „Žemynos“ progimnazijos, Panevėžio bendruomeninių vaikų globos namų, bei lopšelių-darželių „Žibutė“ ir „Draugystė“ ugdytiniai.
Dėkojame visiems inkilus gaminusiems meistreliams ir jų artimiesiems, dėkojame mokytojams.
Apie inkilų meistrelių apdovanojimo laiką ir vietą informuosime pasibaigus karantinui.
Siūlome pasidžiaugti virtualia inkilų paroda.