Tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą" 2020 m.

konkursas

Tarptautinio vaikų piešinių konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą" 2020 m. rezultatai:
1. 4 - 6 metų amžiaus laureatai         Laureatų piešiniai
2. 7 -10 metų amžiaus laureatai        Laureatų piešiniai
3. 11-14 metų amžiaus laureatai       Laureatų piešiniai
4. 15-19 metų amžiaus laureatai       Laureatų piešiniai

Mokytojų, rengusių vaikus tarptautiniam vaikų piešinių konkursui „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ 2020 metais, sąrašas. čia:
Panevėžio gamtos mokykla 29 kartą organizuoja tarptautinį piešinių konkursą „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“, skatinantį vaikus ir jaunimą pažinti gamtą, ugdytis aplinkosaugines kompetencijas, meninius – kūrybinius gebėjimus. Šiais metais sulaukėme 415 kūrybinių darbų iš Lietuvos ir 6 užsienio šalių. Vertinimo komisija išrinko 80 geriausių darbų, kurių autoriams - konkurso laureatams diplomai bus išsiųsti elektroniniu paštu. Darbai bus eksponuojami Gamtos mokyklos „Žaliojoje galerijoje“.