Rekvizitai

Paukščių globos akcija

 PANEVĖŽIO GAMTOS MOKYKLA SKELBIA KASMETINĘ PAUKŠČIŲ GLOBOS AKCIJĄ

 „Už vieną trupinėlį čiulbėsiu vasarėlę“

Norintieji dalyvauti akcijoje 2018 m. lapkričio 26-28 dienomis el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. atsiunčia paraiškas.

Akcija vyksta 3 etapais:
           I. Akcijos dalyvio paraiškų (paraiškoje pateikiamas ir paukščių globos projekto veiklos planas) pateikimas 2018 m. lapkričio 26-28 dienomis.
           II. Projektų įgyvendinimas - lapkričio-kovo mėn. Gamtos mokyklai teikiama informacija apie projekto vykdymą (2-4 nuotraukos ir labai trumpi aprašymai), informacija skelbiama mokyklos svetainėje https://gamtosmokykla.panevezys.lm.lt
           III. Akcijos ataskaitų elektroninio varianto pateikimas iki 2019-04-12. Akcijos rezultatų aptarimas, dalyvių apdovanojimas Panevėžio gamtos mokykloje vyks 2019 m. balandžio mėn. pagal atskirą pranešimą.

Akcijos nuostatai
Akcijos paraiškos forma
Akcijos ataskaitos forma

Už renginį atsakinga Panevėžio gamtos mokyklos metodininkė Valda Briedienė, tel. 867019099