Tarptautinis piešinių konkursas „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“

Kinija LAW SUM NAM 7 m

Šiais metais tarptautinis piešinių konkursas „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ organizuojamas 30-tą kartą. Sulaukėme 1203 kūrybinių darbų iš 10 šalių:
Baltarusijos, Kinijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Rusijos, Slovėnijos, Švedijos, Vokietijos, Indijos.
Vertinimo komisijos sprendimu keturiose amžiaus grupėse 111-kos kūrybinių darbų autoriai pripažinti konkurso laureatais. Jaunuosius autorius į ankstyvosios kūrybos kelią lydėjo 280 pedagogų.
Organizatoriai dėkingi visiems konkurso dalyviams, jų pedagogams, tėveliams ir rėmėjams.
Konkursas finansuojamas Panevėžio miesto savivaldybės vaikų ir jaunimo meno projekto lėšomis.
Konkurso dalyvių kūrybiniai darbai eksponuojami:
Panevėžio gamtos mokyklos „Žaliojoje galerijoje“ ir Panevėžio gamtos mokyklos Facebook paskyroje „Panevėžio Gamtos Mokykla“
5-6 metų amžiaus vaikų grupės LAUREATAI
7-10 metų amžiaus vaikų grupės LAUREATAI