Panevėžio gamtos mokykloje viktorina

PANEVĖŽIO GAMTOS MOKYKLOJE VIKTORINA

Panevėžio gamtos mokykloje lapkričio 20 dieną vyko Europos atliekų mažinimo savaitei skirtas renginys - viktorina „RŪŠIUOJI + PERDIRBI = SAUGAI + TAUPAI". Įgytos žinios ugdys mokinių sąmoningumą tvaraus išteklių naudojimo ir atliekų prevencijos temomis.

Dalyviai KAZIMIERO PALTAROKO gimnazijos ir progimnazijų: „AUŠROS'', „BERŽŲ", „ROŽYNO", „SAULĖTEKIO", „ĄŽUOLO", „ŽEMYNOS", ALFONSO LIPNIŪNO 5 - 6 klasių mokiniai.
Jie atliko užduotis, įvertino eksperimento rezultatus, sužinojo, kuo vienkartinį plastiką pakeisti buityje ir sumažinti jo neigiamą poveikį aplinkai.

Mokiniai apdovanoti diplomais bei prizais, mokytojams įteikti pažymėjimai.