Rekvizitai

Spalio 24-ąją minima Tarptautinė klimato kaitos diena

NR1NR2

Šią dieną rengiamos pačios įvairiausios akcijos siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į klimato kaitą, mažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų koncentraciją atmosferoje, kurti ir naudoti modernias technologijas, keisti neatsakingo vartojimo įpročius.
Žmonės gali įsitraukti į klimato kaitos akciją stengdamiesi tausoti vandens ir elektros išteklius, kuo rečiau važinėti automobiliais, keičiant juos į dviračius, sodinti medelius, burtis į aplinkosauginius ir meninius judėjimus, organizuoti konferencijas ir kt. Viskas vardan vieno tikslo – kovos su klimato kaita.
Gamtos mokyklos lankytojams Klimato kaitos dienai paminėti spalio 18-22 dienomis skiriama akcija „Klimato kaita: stabdyti negalima delsti?“, o būrelių užsiėmimuose vyksta pamokos „Tavo 15 žingsnių klimato kaitai mažinti“. Kalbėkimės, diskutuokime, kuo kiekvienas iš mūsų galime prisidėti švelninant klimato kaitos pokyčius.
Daugiau informacijos apie Klimato kaitos savaitės renginius Lietuvoje čia ...