Rekvizitai

Kasmetinė 2021 metų paukščių globos akcija „Už vieną trupinėlį čiulbėsiu visą vasarėlę"

Panevėžio gamtos mokykla skelbia kasmetinę paukščių globos akciją „Už vieną trupinėlį čiulbėsiu visą vasarėlę". Norintieji dalyvauti akcijoje 2021 m. lapkričio 25-27 dienomis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. atsiunčia paraiškas.

Akcija vyksta 3 etapais:

I. Akcijos dalyvio paraiškų (paraiškoje pateikiamas ir paukščių globos projekto veiklos planas) pateikimas 2021 m. lapkričio 25-27 dienomis.

II. Projektų įgyvendinimas - lapkričio-kovo mėn. Gamtos mokyklai teikiama informacija apie projekto vykdymą (2-4 nuotraukos ir labai trumpi aprašymai), informacija skelbiama socialinio tinklo facebook paskyroje Panevėžio gamtos mokykla.

III. Akcijos ataskaitų elektroninio varianto pateikimas iki 2022-04-14. Akcijos rezultatų aptarimas, dalyvių apdovanojimas Panevėžio gamtos mokykloje vyks 2022 m. balandžio mėn. pabaigoje pagal atskirą pranešimą.

Atsakinga už renginį Panevėžio gamtos mokyklos metodininkė Valda Briedienė, tel. 867019099

Akcijos nuostatai
Akcijos paraiškos forma
Akcijos ataskaitos forma