Projekto „Noriu būti saugus“ renginys

 

Amsius1
Amsius2
Amsius3
Amsius4
Amsius5
Amsius6
Amsius7
Amsius8
Amsius9

 BAIGIAMASIS SOCIALINIŲ VEIKSNIŲ PREVENCIJOS PROJEKTO 

 ''NORIU BŪTI SAUGUS" RENGINYS                                                    

 

           Gruodžio 7 d. popietę Panevėžio gamtos mokyklos būrelių mokiniai kartu su bendraminčiais iš Beržų progimnazijos, organizacijos „Sos vaikai“ ir jaunaisiais policijos rėmėjais sudalyvavo baigiamajame neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projekto „Noriu būti saugus“ renginyje. Smagiai žaidė boulingą ir aktyviai leido laiką laisvalaikio erdvėje GO JUMP Prekybos ir pramogų centre „Rožynas“. Tuo popietė dar nesibaigė. Grįžus į Gamtos mokyklą, laukė įdomūs susitikimai su Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūne Renata Gustaitiene ir vaikų bičiuliu Amsiumi.