Rekvizitai

Projekto „Noriu būti saugus“ renginys

 

Amsius1
Amsius2
Amsius3
Amsius4
Amsius5
Amsius6
Amsius7
Amsius8
Amsius9

BAIGIAMASIS SOCIALINIŲ VEIKSNIŲ PREVENCIJOS PROJEKTO

 „NORIU BŪTI SAUGUS“ RENGINYS       

Gruodžio 7 d. popietę Panevėžio gamtos mokyklos būrelių mokiniai kartu su bendraminčiais iš Beržų progimnazijos, organizacijos „Sos vaikai“ ir jaunaisiais policijos rėmėjais sudalyvavo baigiamajame neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projekto „Noriu būti saugus“ renginyje. Smagiai žaidė boulingą ir aktyviai leido laiką laisvalaikio erdvėje GO
JUMP Prekybos ir pramogų centre „Rožynas“. Tuo popietė dar nesibaigė. Grįžus į Gamtos mokyklą, laukė įdomūs susitikimai su Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūne Renata Gustaitiene ir vaikų bičiuliu Amsiumi.