Rekvizitai

Inkilų dalinimo akcija „Dovana paukščiui“

Inkilai1
Inkilai2
Inkilai3

Šiais metais tradicinėje inkilų gaminimo akcijoje  „Padovanok namus sparnuočiui“,  ir dalyvavo gausus gamtos mylėtojų būrys - pagaminta 151 naujas inkilas. Daugiau nei  130 inkilų sukalė  vaikai kartu su jiems  talkinusiais  suaugusiais. Meistrelius geram darbui  telkė  ir rengė 62 Panevėžio miesto ir rajono mokytojai 37 švietimo įstaigose. Labai aktyviai akcijoje dalyvavo ir pristatė daugiausiai inkilų Panevėžio pradinė mokykla, „Vilties“ progimnazija, Kazimiero Paltaroko gimnazija, lopšeliai - darželiai „Draugystė“ ir  „Žibutė“.  Panevėžio teatro „Menas“ kolektyvo nariai akcijai pagamino 11 inkilų ir taip paminėjo  Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Iki balandžio 5 dienos visi norintys galėjo grožėtis inkilų paroda. Balandžio 6 dieną Gamtos mokykla organizavo inkilų visuomenei dalinimo akciją „Dovana paukščiui“ , kurios metu išdalina per 70 inkilų.