Rekvizitai

,,Aš ir tu – mes visi kartu“

As_ir_tu1
As_ir_tu2
As_ir_tu1
As_ir_tu2

Jau keturioliktus metus Panevėžio gamtos mokykla vykdo Neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projektą. Anksčiau vadinęsis „Noriu būti saugus“ projektas šiemet pakeitė pavadinimą į „Aš ir tu – mes visi kartu“. Naujas pavadinimas puikiai nusako projekto esmę – kiekvienas turi gerai jaustis bendrystėje.
Balandžio 14 d. į Gamtos mokyklą susirinko būrys vaikų iš Rožyno ir „Saulėtekio“ progimnazijų, Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos. Prie jų prisidėjo Panevėžio gamtos mokyklos „Gamtos klasės “ būrelio nariai. Renginys prasidėjo pamąstyti verčiančia „Saulėtekio “ progimnazijos 3d klasės mokinių inscenizacija „Dainininkas” (pagal K.Kasperavičiaus pasaką, paruošė mokyt. R.Plėtienė).Į projektinį renginį atvyko ir Panevėžio visuomenės sveikatos centro psichologė Justina, kuri ne tik paaiškino vaikams kaip atpažinti patyčias, pyktį ar nerimą, bet ir pamokė ką reikia daryti susidūrus su neigiamomis emocijomis. Džiugu, kad vaikai buvo aktyvūs ir uždavė viešniai daug klausimų.