Rekvizitai

Ekologinė iniciatyva „Pas mus gražu. Bus dar gražiau“

Graziau1
Graziau2
grazu3
grazu4
grazu5
grazu6
grazu7

Balandžio mėnesį Panevėžio gamtos mokykla kvietė švietimo įstaigų bendruomenes prisijungti prie akcijos „Pas mus gražu – bus dar gražiau“. Ja siekiama skatinti tvarkytis ne tik savo aplinkoje, bet ir nelikti abejingiems tam, kas vyksta už teritorijos ribų. Šiais metais skatinome atliekas ne tik surinkti, bet ir jei įmanoma išrūšiuoti į specialius rūšiavimo konteinerius.
Džiaugiamės, kad prie akcijos prisijungė tiek daug Panevėžio gamtos mokyklos mokytojų bei jų ugdytinių, kurie tvarkė aplinką ir rinko šiukšles įvairiose Panevėžio vietose ir ne tik: būrelis „Gamtos takais“ švarino Kaizerlingo miškelį, „Varliukų akademija“ tvarkėsi Marijonų sode, „Mažieji gamtininkai“ rinko atliekas aplink Aukštaitijos siaurojo geležinkelio stotį. Būreliai „Langas į gamtą“, „Mažieji gamtininkai“, „Mažieji riešutėliai“, „Keliauk su boružiuku“, „Gamtos klasė“ bei Gamtos mokyklos bendruomenė švarino teritoriją už savo darželio/mokyklos ribų.
Skatindami dalyvauti akcijoje „Pas mus gražu – bus dar gražiau“ siekiame skleisti ugdytiniams aplinkosaugos ir pilietiškumo idėjas, mokome kaip gali kiekvienas prisidėti prie taršos ir žalos mažinimo gamtai.