Rekvizitai

,,Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“

pieskonk

Konkurso organizatoriai dėkingi visiems konkurso dalyviams, jų pedagogams ir tėveliams už aktyvų dalyvavimą tarptautiniame piešinių konkurse ,,Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“. Šiais metais sulaukėme 1446 kūrybinių darbų iš 7 šalių: Kinijos, Lenkijos, Lietuvos,  Indijos, Estijos, Slovėnijos, Ukrainos. Vertinimo komisijos sprendimu keturiose amžiaus grupėse 111-kos kūrybinių darbų autoriai pripažinti konkurso laureatais. 321 mokytojas parengė ir paskatino mokinius dalyvauti mūsų konkurse. Kūrybinių darbų sulaukėme iš 178 skirtingų ugdymo įstaigų.
Konkurso laureatai bus apdovanojami parodos atidarymo metu birželio 2 dieną 14 val.  Renginys vyks Panevėžio gamtos mokykloje (Smėlynės 171 ).
Konkurso laureatų kūrybiniai darbai bus eksponuojami Panevėžio gamtos mokyklos žaliojoje galerijoje ir mokyklos facebook paskyroje ,,Panevėžio Gamtos Mokykla“. Kviečiame visus aplankyti parodą.