Rekvizitai

Piešinių konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ laureatų apdovanojimų šventė

galerija
Svente
Svente1

Birželio 2 d. Gamtos mokykloje vyko tarptautinio piešinių konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ laureatų apdovanojimų šventė. Iš 1446 piešinių, kurie atkeliavo iš Lietuvos, Kinijos, Estijos, Lenkijos, Slovėnijos, Ukrainos, Indijos, vertinimo komisijos sprendimu 111- kos kūrybinių darbų autoriai buvo pripažinti konkurso laureatais. Džiaugiamės, kad dauguma jaunųjų kūrėjų atvyko atsiimti apdovanojimų ir pasigrožėti piešinių paroda, kuri iki spalio mėnesio bus eksponuojama Gamtos mokyklos ,,Žaliojoje galerijoje“
Organizatoriai dėkingi visiems konkurso dalyviams, jų pedagogams, tėveliams, šventės partneriams - Panevėžio Rožyno progimnazijai ir Jaunuolių dienos centrui, bei konkurso rėmėjams - labdaros ir paramos fondui „Švieskime vaikus“ ir Donato Rudžio individualiai įmonei.

Tarptautinio piešinių konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą" laureatų darbų paroda Gamtos mokyklos „Žaliojoje galerijoje". Parodą iki spalio mėnesio galės aplankyti visi mokyklos lankytojai. Kviečiame pasigrožėti kūrybiniais darbais !!!

Tarptautinio piešinių konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą" keletąs dalyvių darbų svečiuojasi Panevėžio Elenos Mezginaitės Šiaurinėje bibliotekoje. Kviečiame birželio mėnesį jais pasigrožėti.