Rekvizitai

Programos „Erasmus+“ Tarptautinio bendradarbiavimo veiklos kontaktinis seminaras „Connector 7.0 – Connecting the world by non-formal learning“

01
02
03
04
05
Erasmus

Panevėžio gamtos mokyklos direktorė Vaiva Jankauskienė dalyvavo programos „Erasmus+“ Tarptautinio bendradarbiavimo veiklos kontaktiniame seminare „Connector 7.0 – Connecting the world by non-formal learning“ (Jungtis 7.0 – sujunkite pasaulį neformaliojo mokymosi būdu), kuris vyko 2022 m. liepos 4-9 dienomis Bukarešte (Rumunijoje).
Seminaro tikslas - sudaryti sąlygas įvairių švietimo sričių atstovams susipažinti ir praktiškai išbandyti įvairius neformaliojo ugdymo metodus, kurie gali būti naudojami skatinant įtrauktį ir įvairovę.
Seminaro dalyviai tyrėjo galimybę dalytis neformaliojo ugdymo metodais, instrumentais, praktika ir veiksmingomis mokymosi idėjomis, mokytis tarptautiniame ir daugiakultūriniame kontekste, užmegzti partnerystės ryšius galimiems ateities projektams.
Veiklos vyko šiose srityse: socialinė edukacinė animacija, grafinis vaizdavimas, jautrus elgesys su konfliktais siekiant nepakenkti, žmonių biblioteka, medijų teatras, šešėlių teatras, istorijų pasakojimas. Mokymų dalyviai gilinosi į vieną iš aukščiau paminėtų sričių, tačiau turėjo galimybę susipažinti ir išbandyti kitus neformaliojo mokymo metodus.
Mokymuose dalyvavo 80 dalyvių iš Austrijos, Belgijos, Bulgarijos, Kipro, Čekijos, Estijos, Vokietijos, Graikijos, Islandijos, Airijos, Italijos, Latvijos, Lietuvos, Nyderlandų, Lenkijos, Portugalijos, Rumunijos, Ispanijos, Švedijos, Kroatijos, Šveicarijos ir Serbijos.