Rekvizitai

Ekskursija „Medinės vilos istorija”(su vertimu į gestų kalbą)

Europa

Kviečiame atrasti visai čia pat esančius, tačiau daug nepapasakotų istorijų sukaupusius objektus. Dalyvaukite kasmetinės Europos paveldo dienų savaitės, kurios šių metų tema – „Tvarus paveldas“ organizuojamose nemokamose ekskursijose. Apsilankykite žaliosiose Panevėžio miesto erdvėse, teatruose, pirmojoje spaustuvėje ir kitose ne kasdien pasiekiamose vietose.

Prisijunkite prie ekskursijos „Medinės vilos istorija“. Apsilankykite vieninteliame Lietuvoje aptiktame dviejų aukštų mediniame pastate su mezoninu ir bokštu. Panevėžio miesto šiaurinėje dalyje stovinčioje advokato Česlovo Petraškevičiaus viloje, kurioje jis su šeima leisdavo vasaras. Namu Č. Petraškevičius naudojosi vos keletą metų. Prasidėjus sovietinei okupacijai pastatas buvo nacionalizuotas ir čia buvo įkurdintos įvairios įstaigos. 1966 m. statinių kompleksas buvo atiduotas Panevėžio jaunųjų gamtininkų stočiai, vėliau išaugusiai į Panevėžio gamtos mokyklą. Ši įstaiga sodyboje veikia iki šiol.
Data: Rugsėjo 10 d.
Laikas: 11.00 val.
Vieta: „Gamtos mokykla" – advokato Česlovo Petraškevičiaus vila ir statinių kompleksas, Smėlynės g. 171.
Registruotis galite užpildydami formą, esančią Panevėžio plėtros agentūros internetinėje svetainėje.
Kilus klausimams, susisiekite +370 631 58475.
Renginio metu bus fotografuojama.