Rekvizitai

Kviečiame į tradicinę ekologinę-edukacinę akciją „Rudens kraitelė 2022"

Kraitele

Lietuvos Respublikos Seimas priėmė sprendimą 2022 metus paskelbti Gyvūnų gerovės metais. Panevėžio gamtos mokyklos organizuojama ekologinė-edukacinė akcija „Rudens kraitelė“ skiriama šių metų paminėjimui. Kartu tradiciškai švęsime ir Rudens lygiadienį (2022-09-23). Nuo senų laikų šią dieną būdavo džiaugiamasi derliumi, dėkojama dievui Žemininkui.
Kaip ir kiekvienais metais, Panevėžio gamtos mokyklos bendruomenė kviečia dalyvauti akcijoje Panevėžio regiono švietimo bei socialinės paskirties įstaigas ir vietos bendruomenes, padovanoti maisto Gamtos mokyklos gyvūnams. Visos padovanotos gamtinės gėrybės bus naudojamos mokyklos gyvūnų šėrimui ir jų gerovei.
Akcijoje gali dalyvauti visi norintys (ikimokyklinių įstaigų ugdytiniai, bendrojo lavinimo mokyklų 1-12 klasių mokiniai, vietos bendruomenių nariai, šeimos, ūkininkai ir kt.), iki 2022-09-17 atsiuntę paraišką (1 priedas) elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
„Rudens kraitelė“ vyks Panevėžio gamtos mokykloje, Smėlynės g. 171, 37450 Panevėžys, 2022 m. rugsėjo 21 - 22 dienomis, 9.00 – 16.00 val. Teritorijoje bus pažymėta vieta rudens gėrybėms palikti. Tel. pasiteiravimui: 8 45 577521.
Edukacinės-ekologinės akcijos „Rudens kraitelė“ nuostatai ir paraiška yra čia.