Rekvizitai

Dėkojame už dalyvavimą „Rudens kraitelėje"

Gamtos kraitele

Rugsėjo 21-22 dieną Panevėžio gamtos mokykloje vyko tradicinė ekologinė-edukacinė akcija „Rudens kraitelė“, skirta Gyvūnų gerovės metams paminėti. Džiugu, kad sulaukėme rekordinio skaičiaus žmonių, norinčių dalintis gerumu. Gavome net 69 paraiškas iš privačių asmenų bei ugdymo įstaigų. Buvo atvežta net 1841 kg. įvairiausių rudens gėrybių – grūdų, morkų, bulvių, šieno, kopūstų ir pan. Už gardžias dovanas mūsų gyvūnams dėkojame Lukoševičių, Mičiudų, Vickūnų šeimoms, Panevėžio lopšeliui – darželiui ,,Draugystė”, Panevėžio lopšeliui - darželiui „Aušra”, Panevėžio lopšeliui - darželiui „Jūratė“, Panevėžio lopšeliui - darželiui „Kastytis", Panevėžio lopšeliui - darželiui „Nykštukas“, Panevėžio lopšeliui - darželiui „Rūta”, Panevėžio lopšeliui - darželiui „Pasaka”, Panevėžio lopšeliui - darželiui „Puriena", Panevėžio lopšeliui - darželiui „Pušynėlis”, Panevėžio lopšeliui - darželiui „Sigutė“, Panevėžio lopšeliui - darželiui „Vaikystė”, Panevėžio lopšeliui - darželiui „Vaivorykštė”, Panevėžio lopšeliui - darželiui „Varpelis”, Panevėžio lopšeliui - darželiui „Vyturėlis“, Panevėžio lopšeliui - darželiui „Voveraitė", Panevėžio lopšeliui - darželiui „Žibutė“, Panevėžio lopšeliui - darželiui „Žilvitis”, Panevėžio lopšeliui - darželiui „Žvaigždutė”, Panevėžio lopšeliui - darželiui „Žilvinas“, Panevėžio lopšeliui - darželiui „Dobilas“, Panevėžio lopšeliui - darželiui „Taika”, Panevėžio rajono Velžio lopšeliui - darželiui „Šypsenėlė”, Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijai, Panevėžio „Šaltinio” progimnazijai, Panevėžio „Šviesos“ ugdymo centrui, Panevėžio „Vilties“ progimnazijai, Panevėžio „Vyturio“ progimnazijai, Panevėžio „Žemynos“ progimnazijai, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijai, Panevėžio Beržų progimnazijai, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijai, Panevėžio Rožyno progimnazijai, Panevėžio rajono Smilgių gimnazijai, Panevėžio rajono Dembavos progimnazijai, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijai, Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijai, Panevėžio rajono Paliūniškio pagrindinei mokyklai, Panevėžio rajono Paliūniškio pagrindinė mokyklos Tiltagalių skyriui, Panevėžio rajono Piniavos mokyklai – darželiui, Panevėžio rajono Raguvos gimnazijos Miežiškių skyriui, Panevėžio rajono Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriui, Panevėžio socialinių paslaugų centro Dienos centrui, Panevėžio socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centrui „Gerumo tiltai", Pasvalio rajono sutrikusio intelekto žmonių užimtumo centrui „Viltis”.