Rekvizitai

Lapų grėbimo akcija mokyklos parke „Lapų šėlsmas“

Lapai1
Lapai2
Lapai3

Rudens pradžioje pradėję gelsti lapai sukelia pakilią nuotaiką – gamta niekuomet nebūna tokia spalvota, kaip rudenį.
Spalio 19 d. Panevėžio gamtos mokykloje vyko lapų grėbimo akcija „Lapų šėlsmas“, kurioje dalyvavo būrelių „Žalias lapas“ (mokytoja Daiva Baubonienė) ir „Gamta – mano draugas“ (mokytoja Vijoleta Vanagienė) nariai. Ši akcija vaikus paskatino improvizuoti, kurti. Akcijos metu, kieme vaikai iš lapų sugrėbė šiuos gyvūnų kontūrus: „katės“, „banginio“, „delfino“, „aštuonkojo“, „gyvatės“. Šiuos kūrinius mokiniai skyrė šiais metais seimo paskelbtiems „Gyvūnų gerovės metams“. Kad būtų linksmiau po darbų gerti arbatą, prie arbatinės sukūrė lapų kūrinius: „arbatinuką“, „labirintą“, „širdelę“ .
Ruduo, darbas kartu, mokiniams leido patirti džiaugsmą pasineriant į rudeninę veiklą.
Vaida Sarapienė