Rekvizitai

Gamtos mokykloje – paminėta klimato kaitos diena „Stabdyti negalima delsti?“

klim1
klim2
klim3
klim4

Spalio 24-ąją minima Tarptautinė klimato kaitos diena. Šia proga visame pasaulyje rengiamos akcijos ir renginiai, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į klimato kaitą, skatinant keisti neatsakingo vartojimo įpročius, taupyti energijos išteklius. Ši diena buvo paminėta ir Gamtos mokykloje – įtraukiant ne tik mokyklos mokinius, bet ir miesto bendruomenę.
Norint atkreipti visuomenės dėmesį į besikeičiančią mūsų planetos situaciją, už mokyklos teritorijos ribų buvo dalinamos skrajutės apie klimato kaitą. Kita renginio dalis jau vyko Gamtos mokykloje, kur mokiniai buvo kviečiami sudalyvauti viktorinoje „Stabdyti negalima delsti?“. Būrelių „Gamtos klasė“ ir „Jaunieji ekologai“ mokiniai galėjo pasitikrinti savo žinias įvairiose srityse, įveikdami šias užduotis: spręsdami uždavinius, rūšiuodami atliekas, atpažindami pagrindinius atliekų tvarkymo ženklus, atsakydami į viktorinos klausimus. Dalyviai taip pat atliko ir kūrybinę užduotį – supakavo draugui dovaną iš atliekų ir gamtinių medžiagų.
Vaikai buvo smalsūs, aktyvūs ir išradingi!
Šiomis akcijomis norime pabrėžti, kad kiekvieno indėlis yra labai svarbus. Gyvenkime ir elkimės atsakingai!