Rekvizitai

Rinkitės aplinkai draugiškas eglutės dekoracijas

17Artėjančios šventės – puiki proga jas sutikti tvariau ir rinktis aplinkai draugiškas eglutės dekoracijas. Nebūtina viską pirkti, kartais geriau pasigaminti pačiam. Puoselėjant šią idėją, Gamtos mokykla organizavo kūrybinių darbų konkursą „Eko žaisliukas – eko eglutei“. Dalyviai buvo skatinami tausojant aplinką, mažinant vartotojiškumą, naudojant turimus išteklius, įvairiomis raiškos priemonėmis sukurti netradicinį žaisliuką eglutei. Organizatoriai sulaukė 113 pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų  iš 12 Panevėžio miesto ir rajono ugdymo įstaigų, dalyvauti konkurse ugdytinius inicijavo 22 mokytojai. Tai vienas iš Panevėžio miesto savivaldybės finansuojamo aplinkosaugos švietimo projekto „Aplinkai draugiškas panevėžietis - atsakingas, saugantis ir globojantis“ renginių. Labiausiai konkurso nuostatus atitikusius  kūrybinių darbų autorius organizatoriai apdovanojo prizais ir padėkomis. Kūrybiniai darbai eksponuojami Gamtos mokyklos parke. Pasigrožėti jais kviečiame iki 2023 m. sausio 6 dienos.