Rekvizitai

Mažosios gamtos olimpiados „Pelėdžiukas 2023“ nugalėtojai

Olimpiada

Panevėžio gamtos mokykloje 2023 vasario 21-23 dienomis vyko Panevėžio miesto ir rajono pradinių klasių mokinių Mažoji gamtos olimpiada „Pelėdžiukas 2023“ - Panevėžio Aplinkosaugos švietimo projekto „Aplinkai draugiškas panevėžietis“ renginys. Tradicinė olimpiada buvo organizuota I-II ir III-IV klasių grupėms. Dalyviai atliko užduotis apie arklį, sėklas, garsus gamtoje, augalinės kilmės maisto produktus ir minė mįsles. Užduotys buvo gausiai iliustruojamos gamtine medžiaga, artimai siejosi su mokinio realiu pasauliu, skatino turimas žinias taikyti praktiškai.
Džiaugiamės dalyvių rezultatais ir sveikiname olimpiados nugalėtojus:
I-II klasės
I vieta Mangirdas Stanikūnas Panevėžio „Vilties“ progimnazija, 2 kl. 85 balai
II vieta Adelė Juknevičiūtė Panevėžio Pradinė mokykla, 2 kl. 83 balai
III vieta Mėta Kropaitė Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazija, 2 kl. 77 balai
III-IV klasės
I vieta Ignė Česnelytė Panevėžio V.Mikalausko menų gimnazija, 3 kl. 82 balai
II vieta Adelė Tijūnaitytė Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija, 4 kl. 81 balas
           Gytė Dailidėnaitė Panevėžio gamtos mokykla, 3 kl. 81 balas
III vieta Goda Mikeliūnaitė Panevėžio „Žemynos“ progimnazija, 4 kl. 80 balų