Rekvizitai

MAŽŲJŲ STRAZDANIUKŲ PARODA „MAŽAIS ŽINGSNELIAIS PER PASLAPTINGĄ IR SPALVOTĄ PASAULĮ...“

Strazdaneles1
Strazdaneles2
Strazdaneles3
Strazdaneles4
Strazdaneles5
Strazdaneles6
Strazdaneles7

2023 m. balandžio 1 d. Panevėžio gamtos mokykloje, vedini savo tėvelių ir mokytojų, šurmuliavo mažieji strazdaniukai. Tai šeštadieninės mokyklėlės „Strazdanėlės“ ugdytiniai, kurie žaidė, šoko, dainavo ir pristatė savo kūrybinių darbų parodą „Mažais žingsneliais per paslaptingą ir spalvotą pasaulį...“. Kiekvienas piešinys savitas, žaismingas, spalvingas, kupinas vaikiško žavesio. Darbuose perteiktas vaikus supantis pasaulis, kuris kupinas skirtingų linijų, formų, spalvų. Pasak mokyklėlės „Strazdanėlės“ vadovės Dalijos Latvėnienės, piešimo gebėjimų ugdymas ikimokykliniame amžiuje yra ypač svarbus. Piešdamas vaikas pajaučia daugiau teigiamų emocijų, kurios keičia mąstymą ir turi įtakos asmenybės vystymuisi. Parodos atidarymo metu mažieji autoriai pristatė savo darbus, papasakojo žiūrovams, ką juose pavaizdavo. Geros emocijos, vaikiškas juokas apgaubė visus mokyklos svečius.
Paroda balandžio mėnesį bus eksponuojama Panevėžio gamtos mokyklos „Žaliojoje galerijoje“. Kviečiame didelius ir mažus ją aplankyti.