Rekvizitai

Mokinių konferencija „Aplinka ir aš”

aplinka1
aplinka2
aplinka3

Panevėžio gamtos mokyklos organizuota kasmetinė, tradicinė mokinių konferencija „Aplinka ir aš“, finansuojama Panevėžio miesto savivaldybės aplinkosaugos švietimo projekto, vyko balandžio 18 ir 24 dienomis. Konferencijoje buvo pristatyta 19 tyrinėjimo ir stebėjimo darbų. Darbų temos buvo apie vaikų patirtį ir rezultatus  auginant mikrožalumynus ir gėles, prižiūrint mažuosius augintinius ir namų ūkio gyvulius, tyrinėjant medžiagų savybes ir pažįstant gamtą per fotoaparato objektyvą. Konferencijoje dalyvavo 32 mokiniai ir 7 Panevėžio miesto ir rajono mokyklų. Konferencijos dalyviams įteiktos padėkos ir dovanėlės, bet svarbiausia - išsinešta gyvo pristatymo patirtis ir nemažai idėjų būsimiems aplinkos tyrinėjimams ir pristatymams.