Rekvizitai

Tarptautinio piešinių konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ rezultatai

briedziai

Tarptautinio piešinių konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ organizatoriai dėkingi visiems dalyviams, jų pedagogams ir tėveliams už aktyvų dalyvavimą konkurse. Šiais metais sulaukėme 1958 kūrybinių darbų iš : Kinijos, Lenkijos, Lietuvos, Indijos, Slovakijos, Slovėnijos, Liuksenburgo, Latvijos. Vertinimo komisijos sprendimu keturiose amžiaus grupėse 111-kos kūrybinių darbų autoriai pripažinti konkurso laureatais. Kūrybinių darbų sulaukėme iš 233 skirtingų ugdymo įstaigų, iš jų 383 mokytojai parengė ir paskatino mokinius piešti ir dalyvauti Panevėžio gamtos mokyklos organizuotame konkurse.
Konkurso laureatai bus apdovanojami parodos atidarymo metu gegužės 22 dieną 14 val. Renginys vyks Panevėžio gamtos mokykloje (Smėlynės g. 171 ).
Konkurso laureatų kūrybiniai darbai iki spalio mėnesio bus eksponuojami Panevėžio gamtos mokyklos „Žaliojoje galerijoje“ ir mokyklos facebook paskyroje „Panevėžio Gamtos Mokykla“. Kviečiame visus apsilankyti.