Rekvizitai

Panevėžio gamtos mokykloje vyko ypatinga bendruomenės šventė

bendr01
bendr02
bendr03
bendr04
bendr05
bendr06
bendr07

Vakar Panevėžio gamtos mokykloje vyko ypatinga bendruomenės šventė – būrelio "Gamtos takais" ugdytiniai ir jų tėvai susirinko bendrai veiklai, kurios metu stiprino mokyklos tradicijas ir organizacinę kultūrą. Renginys prasidėjo susipažinimu su Gamtos mokyklos pastato istorija ir architektūra, o vėliau tęsėsi orientacinėmis varžybomis bei smagiais žaidimais mokyklos lauko teritorijoje. Tėvų ir vaikų komandos turėjo surasti įvairius punktus, išdėstytus mokyklos aplinkoje, atlikti užduotis ir surinkti kuo daugiau taškų. Šios varžybos ne tik leido dalyviams geriau pažinti mokyklos teritoriją, bet ir skatino komandinius įgūdžius, bendravimą bei bendradarbiavimą.
Po orientacinių varžybų visi susirinko į bendrą žaidimų aikštelę, kur vyko smagūs žaidimai ir užsiėmimai.
Ši bendros veiklos diena buvo puikus būdas stiprinti Gamtos mokyklos tradicijas ir organizacinę kultūrą. Tai buvo ir puiki proga tėvams artimiau susipažinti su mokyklos aplinka, pasidžiaugti laiku, praleistu su kitais bendruomenės nariais.