Rekvizitai

Susitikimas su skautais

Skautai1
Skautai2
Skautai3

Jau šešioliktus metus Panevėžio gamtos mokykla vykdo Neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projektą. Projektas finansuojamas Panevėžio miesto savivaldybės lėšomis.
2024 m. gegužės 17 d. Gamtos mokykloje vyko įžanginis projekto „Aš ir tu – mes visi kartu“ renginys „Draugystės laužas“. Renginio svečiai – Panevėžio krašto skautai. Atvykę skautai vaikams pristatė skautų istoriją ir veiklą. Dalyviai sužinojo, kad jų amžiaus grupės vaikai skautų būryje vadinami „vilkiukais“, o į skautišką veiklą galima įsitraukti jau nuo šešerių metų. Po pristatymo vaikai susipažino su reikalingiausiais daiktais žygyje, aptarė ir praktiškai išbandė, kaip juos taisyklingai ir talpiai susidėti. Po šios dalies vaikai aktyviai įsitraukė į lauko žaidimus, skatinančius bendradarbiavimą, komandinį darbą, pasitikėjimą savimi ir kitais komandos nariais.
Renginio metu vaikai ne tik susipažino su skautų veikla, bet ir aktyviai leido laiką gamtinėje mokyklos aplinkoje, ugdė bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, patyrė daug teigiamų emocijų.