Rekvizitai

Tarptautinio piešinių konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ laureatų apdovanojimai

apdov01
apdov02
apdov03
apdov04
apdov05
apdov06
apdov07
apdov08
apdov09
apdov10

2024 m. gegužės 22 dienos popietę Panevėžio gamtos mokykloje vyko Tarptautinio piešinių konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ laureatų apdovanojimų šventėje. Gausus būrys vaikų, iš skirtingų Lietuvos miestų, džiaugėsi konkurso vertinimais ir didžiavosi savo pasiektais rezultatais. Gamta - neišsenkantis kūrybinių idėjų šaltinis, kurią piešinių autoriai perteikė skirtingomis raiškos priemonėmis. Konkursas kasmet didėja savo dalyvių skaičiumi. Šiais metais jis rekordinis. Konkursui buvo pristatyti 1958 kūrybiniai darbai iš Lietuvos, Latvijos, Kinijos, Indijos, Lenkijos, Slovakijos, Slovėnijos ir Liuksemburgo. Piešiniai pristatyti iš 233 ugdymo įstaigų, 383 mokytojai paskatino vaikus dalyvauti konkurse. Vertinimo komisijos sprendimu keturiose amžiaus grupėse 111-kos kūrybinių darbų autoriai pripažinti konkurso laureatais iš jų 20 panevėžiečių, 11 užsienio šalių atstovų.
Laureatų kūrybiniai darbai bus eksponuojami visus metus. Iki spalio mėnesio Gamtos mokyklos „Žaliojoje galerijoje“, vėliau Panevėžio Elenos Mezginaitės viešosios bibliotekos filialuose, bei Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijoje.
Organizatoriai dėkingi konkurso dalyvių mokytojams, tėveliams, piešinių vertinimo komisijos nariams Jolantai Rudokienei, Kęstučiui Paškevičiui, Daivai Laurinavičienei, Rimantei Vertelkienei, Panevėžio Rožyno progimnazijai, Panevėžio jaunuolių dienos centrui, Panevėžio Elenos Mezginaitės viešajai bibliotekai, labdaros ir paramos fondui „Švieskime vaikus“.
Piešinių konkursas finansuojamas Panevėžio miesto savivaldybės vaikų ir jaunimo meno projektų ir tautinio meno kolektyvų veiklos projektų finansavimo konkurso lėšomis.