Rekvizitai

Gamtos mokykloje vyko renginys „MOKAUSI ATSIPALAIDUOTI“

mok1
mok2
mok3
mok4

2024 m. gegužės 29 d. vyko Neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projekto „AŠ IR TU – MES VISI KARTU“ renginys „MOKAUSI ATSIPALAIDUOTI“. Užsiėmimo metu vaikai atliko kvėpavimo, meditacijos praktikas. Šie pratimai lavina dėmesio koncentraciją, atsparumą neigiamoms mintims ir jausmams, padeda nurimti, atsipalaiduoti. Renginio metu vaikai sužinojo, jog pasitelkdami savo penkis pojūčius, mes pažįstame mus supantį pasaulį. Įgalindami pojūčius mes galime įveikti nerimą, stresą, baimes. Vaikai savo pojūčius lavino ir tyrinėjo gamtos aplinkoje. Vienas iš pojūčių -  prisilietimas. Fizinis kontaktas su kitu žmogumi - tai meilės forma ir emocinis poreikis, kuris yra  svarbus vaikų raidai. Prisilietimo naudą vaikai pajuto mokydamiesi savimasažo. Vaikai pasisėmė teigiamų emocijų bei pozityvaus nusiteikimo.