Rekvizitai

Panevėžio regiono ekologinė – edukacinė akcija "Rudens kraitelė 2019"

Gerybes1
Gerybes2
Gerybes3
Gerybes4

Šiomis dienomis kviečiame apsilankyti Panevėžio gamtos mokykloje, pasigrožėti įvairiaspalvėmis kompozicijomis ir daug ką sužinoti, pamatyti, paliesti, užuosti... Čia vyksta tradicinė Panevėžio regiono ekologinė – edukacinė akcija "Rudens kraitelė 2019". Rugsėjo 24-25 dienomis mokyklos aplinkoje iš daržovių, vaisių, grūdų, šiaudų, šieno ir kitų gamtinių medžiagų sukurtos 35 ekspozicijos. Renginyje dalyvauja Panevėžio miesto 17 ikimokyklinių įstaigų, 7 mokyklos, 9 įstaigos iš Panevėžio ir Pasvalio rajonų, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centras.
Parodos ekspozicijos, džiuginančios Gamtos mokyklos lankytojus rugsėjo 26, 27 ir 28 dienomis, bus racionaliai panaudotos: visos pateiktos gamtinės gėrybės, pasibaigus parodai, bus naudojamos mokyklos gyvūnų šėrimui ir jų gerovei.