Rekvizitai

Pasaulinės gyvūnų dienos paminėjimas

Renginys1
Renginys2
Renginys3
Renginys4
Renginys5

Pasaulinė gyvūnų diena Gamtos mokykloje minima jau 25 kartą. Šventėje mokiniai stebėjo išradingą teatralizuotą gyvūnų pasirodymą, išklausė vaizdingą pranešimą apie pasaulinės gyvūnų dienos ištakas, susitiko su Panevėžio valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vyr. gydytoja – inspektore Laima Šomkiene, kuri įdomiai ir populiariai pasakojo apie naminių augintinių priežiūrą, gyvūnų poreikius, šeimininko pareigas, gyvūno ir žmogaus ryšį. O kiek daug gerų emocijų šventės dalyviai išgyveno bei pasitikrino įgytas žinias dalyvaudami sumanioje viktorinoje apie gyvūnus, augintinių teises, šv. Pranciškų ir Pasaulinę gyvūnų dieną. Mažos atminimo dovanėlės ne vienam suteikė džiaugsmo ir noro aktyviai įsijungti į veiklas.
Linksmai šurmuliuodami visi šventės dalyviai susirinko ant kalvelės prie Šventojo Pranciškaus Asyžiečio skulptūros, jo atminimą vaikai pagerbė papuošdami kalnelį savo pagamintais paukšteliais. Patirti įspūdžiai ir įgytos žinios gyvūnų globos ir gerovės klausimais ugdė jaunųjų gamtininkų suvokimą, kad elgesys su gyvūnais yra tautos ir kiekvieno žmogaus sąmoningumo, atjautos ir kultūros atspindys.