„...Iš botanikos mokslo istorijos...“

Botanikai

Botanikos mokslo istorija prasidėjo antikos laikais ir tęsiasi iki šių dienų.
Botanika – biologijos mokslo šaka, tirianti augalų sandarą ir formas (augalų anatomija, augalų morfologija), gyvybės reiškinius augaluose (augalų fiziologija), augalų klasifikaciją (augalų sistematika), pasiskirstymą Žemėje (augalų geografija), iškastinius augalus (paleobotanika), augalų ligas (fitopatologija). Botanikos mokslo raidoje yra nusipelnę įvairių šalių atstovai. Botanikos klasės galerijoje „...Iš botanikos mokslo istorijos...“ matome tik keletą iš pasaulyje gerai žinomų mokslininkų, kurių atradimai ir moksliniai darbai turėjo didžiulės reikšmės vystant botanikos mokslą. Lankytojai sužinos,kas pirmasis aprašė grybus, kurio mokslininko dėka pasaulis sužinojo apie mikrobų egzistavimą, kas pirmasis pavartojo biologinį terminą ląstelė, kuris mokslininkas sukurė augalų ir gyvūnų sistematiką ir daug kitų įdomiosios botanikos dalykų.