Edukacinės programos ir ekskursijos

Panevėžio gamtos mokykla – atviras aplinkosauginio švietimo židinys, savo veiklas orientuojantis į žmogaus ir gamtos darną. Mokykla ne tik vykdo trumpalaikes neformaliojo aplinkosauginio švietimo programas, bet ir siūlo užsisakyti įvairias edukacines veiklas – apžvalgines ekskursijas, edukacines bei Kultūros paso programas. Patyrę ir savo darbą mylintys pedagogai yra parengę edukacines veiklas įvairaus amžiaus ir poreikių vaikams. Turime ir STEAM krypties programų pasiūlą.
Lankytojus kviečiame susipažinti su mokyklos Zoologine kolekcija, kurią sudaro naminiai, egzotiniai bei domestikuoti gyvūnai, esantys lauko aptvaruose bei vidaus patalpose.
Siekdami populiarinti architektūrinį ir istorinį Česlovo Petraškevičiaus vilos komplekso paveldą, organizuojame pažintines ekskursijas, kuriose atvykusiems įdomiai yra pristatoma mokyklos pastato istorinė raida bei išskirtinumas.

Edukacines veiklas prašome užsisakyti iš anksto tel. +370 45 577521
Dalyvavimo edukacinėje veikloje kaina: vaikui – 1 Eur, suaugusiajam – 1,50 Eur.

Už suteiktas paslaugas atsiskaitoma bankiniu pavedimu pagal sąskaitą faktūrą
Lankytojų grupės dydis 12-24 vaikai.

Edukacinės apžvalginės ekskursijos
Kultūros paso priemonės