Konkursas – akcija „Sveikatos fiesta 2018“

fiesta1
fiesta2
fiesta3
fiesta4
fiesta5
fiesta6
fiesta7

Respublikiniame sveikatos ugdymo veiklų konkurse – akcijoje „Sveikatos fiesta 2018“ Gamtos mokykla dalyvavo pirmą kartą. 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras organizuoja sveikatos ugdymo veiklų konkursą-akciją „Sveikatos fiesta“ nuo 2014m. Konkurso-akcijos tikslas – suaktyvinti formaliojo ir neformaliojo švietimo įstaigų, jų bendruomenių, jaunimo organizacijų veiklą: bendromis mokinių, mokytojų ir bendruomenės pastangomis kurti inovatyvią ir integruotą visa apimančią sveikatos stiprinimo sistemą bei sveikatai palankią aplinką.
Šiais metais pirmą kartą Sveikatos ugdymo veiklos vyko visus metus, o konkursui mokykla pristatė projekto „Mokausi sveikai gyventi“ idėjas ir renginio „Aš ir Tu – Mes visi kartu“ veiklas.
Vertinimo komisija, peržiūrėjusi ir įvertinusi konkurso-akcijos dalyvių darbus, už organizuotas veiklas, kūrybiškai ir originaliai pateiktus darbus, paskelbė 20 konkurso dalyvių ir pakvietė dalyvauti aktyvių veiksmų dienose – edukacinėje išvykoje Lenkijoje 2018 m. spalio 18–20 d. Mokyklai atstovavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui V. Kuzmienė.
Naujausios Lenkijos ir Lietuvos sveikatingumo programose dalyvaujančių mokyklų patirtys buvo pristatytos Liublino mokykloje „Szkola Podstawowa Nr. 38“, Lenkijoje, susitikime su Sveikatingumo programos mokyklų dalyviais. Aktyvių veiksmų dienų dalyviams buvo organizuotos ir pažintinės ekskursijos į Chelmo, Zamostės, Žemutinio Kazimiežo miestus. Bendravimas su lenkų kolegomis leido pasitikrinti, ar teisingame kelyje esame plėtodami vaikų sveikos gyvensenos įgūdžių ugdymą. Bendrystė kelionės metu su kolegomis praturtino mus

Priedas: Sveikatos ugdymo veiklų konkurso-akcijos ,,Sveikatos fiesta 2018“ protokolas