Renginiai

Gyvosios gamtos pamoka:„Pažinkime žiemojančius paukštelius ir bundančius medžius“

Pamok1
Pamok2
Pamok3
Pamok4
Pamok5

Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos mokiniai, kurie lanko Gamtos mokyklos „Žaliasis lapas“ bei „Medžio mozaika“ būrelius, vadovaujami mokytojų Daivos Baubonienės ir Romo Kupčinsko, lankėsi Gamtos mokykloje, kur vyko edukacininis užsiėmimas „Pažinkime žiemojančius paukštelius ir bundančius medžius“.
Gamtos mokyklos metodininkės Regina Jakštonienė ir Rima Ivanauskienė pravedė vaikams gyvosios gamtos pamokos fragmentus: įdomiai papasakojo apie Lietuvoje liekančius žiemoti skrajūnus, o po to pasiūlė praktines užduotis mokiniams: atpažinti ir įvardinti pagal čiulbesį paukštį, stebėti bundančios gamtos požymius, pažinti medžius iš belapės lajos formos ir pumpurų. Gerai sekėsi jauniesiems gamtos mylėtojams lavinti stebėjimo įgūdžius, pažinti paukščius ir medžius gamtinėje aplinkoje.
Būrelio „Medžio mozaika“ mokiniai atsivežė iš medienos išpjautų paukštelių siluetų, o būrelio „Žaliasis lapas“ mokiniai – pagamintų lesalų skanėstų. Mokiniai dalinosi patirtimi, kaip drauge su mokytoju Romu Kupčinsku pjaustė lesyklėlių ruošinius, o su mokytoja Daiva Bauboniene gamino lesalus. Vaikai lavinosi žiemojančių paukščių lesinimo įgūdžius, mokėsi atsakingai elgtis, padėti, rūpintis. Dirbdami kartu, paruoštą paukšteliams maistą tvirtino prie išpjautų medinių paukštelių ir sukėlė į medžius. Originalios lesyklėlės ir vertingas lesalas džiugins paukščius Gamtos mokyklos parke.

Paukščių globos akcija 2019

Paukščių globos akcija „Už vieną trupinėlį čiulbėsiu visą vasarėlę"

Daugiau informacijos rasite paspaudę ant nuotraukos

dobilas Kastytis  Zibute
 Lopšelis-darželis „Dobilas"  Lopšelis-darželis „Kastytis"  Lopšelis-darželis „Žibutė"
Draugyste1 Draugyste2 Karsakiskio
Lopšelis-darželis „Draugystė I" Lopšelis-darželis „Draugystė II"

Panevėžio rajono Karsakiškio Strazdelio

pagrindinės mokyklos Tiltagalių skyrius"

pasaka sigute azuolo
 Lopšelis-darželis „Pasaka"  Lopšelis-darželis „Sigutė"

Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos

būrelis „Margaspalvė genio kalvė“

Burelis Ingos  burelis gamtos takais kurciuju

Panevėžio gamtos mokyklos
būrelis „Mes - gamtos vaikai"

Panevėžio gamtos mokyklos
būrelis „Gamtos takais“

Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų
pagrindinė mokykla

Mieziskiu Pazagieniu Vlties

Panevėžio rajono Miežiškių
pagrindinė mokykla

Panevėžio rajono Pažagienių
mokykla-darželis

Panevėžio „Vilties“ progimnazija
Jurate Linelis Ramanausko
Panevėžio lopšelis-darželis „Jūratė“

Panevėžio regos centras „Linelis“

Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšelis-darželis
Rozynas Sauletekis  Paliuniskio
Panevėžio Rožyno progimnazija Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija Panevėžio rajono Paliūniškio pagrindinė mokykla
Gamtosm Pusinelis Rugelis
Panevėžio gamtos mokykla Panevėžio lopšelis-darželis „Pušynėlis“ Panevėžio lopšelis-darželis „Rugelis“
Ruta Taika Berzu
Panevėžio lopšelis-darželis „Rūta“ Panevėžio lopšelis-darželis „Taika“ Panevėžio Beržų progimnazija
Vaikyste Saltinis Karsakiskio
Panevėžio lopšelis-darželis „Vaikystė“ Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija  Panevėžio rajono Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla
gintarelis neveroniu puriena
Panevėžio lopšelis-darželis „Gintarėlis“ Kauno rajono Neveronių gimnazijos priešmokyklinukai Panevėžio lopšelis-darželis „Puriena“
riesutelis zilvinas
Panevėžio lopšelis-darželis „Riešutėlis“ Panevėžio lopšelis-darželis „Žilvinas“

Atsisveikinimo su kalėdine eglute akcijai „Padėka už džiaugsmą"

eglute1
eglute2
eglute3
eglute4
eglute5
eglute6

Panevėžio gamtos mokyklos tradicinei atsisveikinimo su kalėdine eglute akcijai „Padėka už džiaugsmą" - jau daugiau nei dešimt metų. Dėkojame aplinkai draugiškiems panevėžiečiams, kurie nupuoštas kalėdines eglutes pristatė į Gamtos mokyklą. Dalyviai įrašyti į „Aplinkai draugiško panevėžiečio“ sąrašus bei apdovanoti padėkos raštais ir rėmėjų prizais. Eglutes mokyklos kieme papuošėme ledo žaisliukais, lašinukais zylėms ir jos dar kurį laiką džiugins lankytojus. Žalios šakos papuošė paukščių voljerus, gyvūnų gardus ir tapo kai kurių gyvūnų maistu. Žalias eglių šakas labai mėgsta arkliukas ponis, asiliukas, ožkos ir avys. Banguotosios papūgėlės, neišskiriamosios papūgos ir nimfos taip pat savo maisto racioną papildo eglių šakelėmis.

Spyglius numetusios eglės bus panaudotos kaip biokuras.
Eglutes atvežusieji svečiai sudalyvavo kūrybinėse dirbtuvėlėse ir išmoko pasigaminti ledo žaisliukus, aplankė mokykloje įsikūrusius gyvūnėlius, pasivaišino kvapnia žolelių arbata.