Ekologinė-edukacinė akcija „Rudens kraitelė 2020"

Kraitele01
Kraitele02
Kraitele03
Kraitele04
Kraitele05
Kraitele06
Kraitele07
Kraitele08
Kraitele09
Kraitele10
Kraitele11
Kraitele12
Kraitele13
Kraitele14
Kraitele15
Kraitele16

Rugsėjo 22, 23 ir 24 dienomis Panevėžio gamtos mokykloje vyko tradicinė Panevėžio regiono ekologinė-edukacinė akcija „Rudens kraitelė 2020". Akcijos metu į Gamtos mokyklą pristatyta apie 1700 kg rudens gėrybių: daržovių, vaisių, grūdų, šiaudų spudulų. Visos gėrybės bus naudojamos mokyklos gyvūnų šėrimui ir jų gerovei. Akcijoje dalyvavo Panevėžio miesto 25 ikimokyklinės įstaigos, 10 mokyklų, 8 įstaigos iš Panevėžio ir Pasvalio rajonų.
Už gerumą ir aktyvią aplinkosauginę veiklą dėkojame:
Panevėžio lopšeliams-darželiams: Kastyčio Ramanausko, „Draugystė”, „Jūratė“, „Žilvinas“, „Nykštukas”, „Vyturėlis“, „Pušynėlis”, „Kastytis”, „Sigutė“, „Riešutėlis”, „Voveraitė”, „Taika”, „Varpelis“, „Žvaigždutė“, „Gintarėlis”, „Vaikystė“, „Dobilas“, „Papartis“, „Žilvitis“, „Diemedis“, „Pasaka“, „Puriena“, „Vaivorykštė“, „Žibutė“, Panevėžio regos centrui „Linelis” ir Panevėžio Kazio Ūdros Sodui.
Panevėžio miesto mokykloms: Kazimiero Paltaroko ir Vytauto Žemkalnio gimnazijoms, Rožyno, Beržų, „Vilties“, „Saulėtekio”, „Žemynos“ progimnazijoms, Mykolo Karkos pagrindinei mokyklai, Gamtos mokyklos būreliams bei Panevėžio Socialinių paslaugų centro jaunuolių su negalia dienos centrui.
Panevėžio rajono ugdymo įstaigoms: Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijai, Dembavos progimnazijai, Dembavos lopšeliui-darželiui „Smalsutis“, Panevėžio rajono Paliūniškio pagrindinės mokyklos Tiltagalių skyriui, Miežiškių pagrindinei mokyklai, Pažagienių mokyklai-darželiui.
Geradariams iš kaimyninio Pasvalio rajono: Pasvalio rajono Vaškų gimnazijai ir Pasvalio rajono sutrikusio intelekto žmonių užimtumo centro „Viltis“ bendruomenei.