Gamtos mokykla dalyvavo parodoje „EXPO Aukštaitija 2020“

expo01
expo02
expo03
expo04
expo05
expo06
expo07
expo08
expo09
expo10
expo11
expo12
expo13

2020 m. rugsėjo 25-27 dienomis Gamtos mokykla dalyvavo parodoje „EXPO Aukštaitija 2020“ „Cido“ arenoje. Panevėžio miesto savivaldybės stende atstovavome ekologijos kryptį, pristatėme mokyklą. Metodininkai organizavo parodos lankytojams įvairias veiklas: buvo užduodami klausimai atliekų rūšiavimo tema, atliekamos linksmos užduotys, siūloma atpažinti kvapiuosius augalus, diskutuojama apie jų panaudojimą buityje, pristatomos ekologiškų žaidimų iš gamtinės medžiagos idėjos, augalų antspaudais dekoruojami daugkartiniai pirkinių maišeliai, atpažįstami medžių lapai ir vaisiai ir kt. Parodos lankytojai aktyviai dalyvavo siūlomose veiklose, džiaugėsi sužinoję sau naujų dalykų apie aplinkosaugą, žadėjo taikyti juos kasdieniame gyvenime.