Atsisveikinimo su kalėdine eglute akcijai „Padėka už džiaugsmą"

eglute1
eglute2
eglute3
eglute4
eglute5
eglute6

Panevėžio gamtos mokyklos tradicinei atsisveikinimo su kalėdine eglute akcijai „Padėka už džiaugsmą" - jau daugiau nei dešimt metų. Dėkojame aplinkai draugiškiems panevėžiečiams, kurie nupuoštas kalėdines eglutes pristatė į Gamtos mokyklą. Dalyviai įrašyti į „Aplinkai draugiško panevėžiečio“ sąrašus bei apdovanoti padėkos raštais ir rėmėjų prizais. Eglutes mokyklos kieme papuošėme ledo žaisliukais, lašinukais zylėms ir jos dar kurį laiką džiugins lankytojus. Žalios šakos papuošė paukščių voljerus, gyvūnų gardus ir tapo kai kurių gyvūnų maistu. Žalias eglių šakas labai mėgsta arkliukas ponis, asiliukas, ožkos ir avys. Banguotosios papūgėlės, neišskiriamosios papūgos ir nimfos taip pat savo maisto racioną papildo eglių šakelėmis.

Spyglius numetusios eglės bus panaudotos kaip biokuras.
Eglutes atvežusieji svečiai sudalyvavo kūrybinėse dirbtuvėlėse ir išmoko pasigaminti ledo žaisliukus, aplankė mokykloje įsikūrusius gyvūnėlius, pasivaišino kvapnia žolelių arbata.