Edukacinė programa ikimokyklinukams „Auginkime kartu“

augink01
augink02
augink03
augink04
augink05
augink06
augink07
augink08
augink09
augink10
augink11
augink12
augink13
augink14
augink15

2019 m. gegužės 28 – birželio 10 dienomis Panevėžio gamtos mokyklos parke skambėjo linksmi darželinukų balsai: vyko edukacinės dviejų dalių programos „Auginkime kartu“ I-oji dalis. Edukacinės programos dalyviai: Panevėžio gamtos mokyklos programos „Gamtos takeliu“ būrelių mokiniai (iš lopšelių-darželių „Rūta“, „Sigutė“, „Jūratė“, „Pušynėlis“) bei Panevėžio ikimokyklinio ugdymo mokyklų „Žvaigždutė“, "Gintarėlis“, „Kastytis“, „Dobilas“, „Draugystė“( I ir II korpuso) vyresniųjų grupių ugdytiniai (būsimieji priešmokyklinukai) Gamtos mokyklos darže, pakeltose lysvėse, daržoves sėjo 11 grupių iš minėtų ikimokyklinių įstaigų, t.y. apie 200 vaikų. Vaikučiams darbuotis padėjo jų auklėtojos, auklėtojų padėjėjos ir Gamtos mokyklos metodininkė Valda Briedienė. Kaip sekėsi paruošti lysves sėjai, sėti, žaisti vandens žaidimus, vaišintis – nuotraukose.
Mažieji daržininkai nuoširdžiai dėkoja bičiuliams gamtininkams iš Raguvos Reginai ir Antanui Slučkoms už padovanotą 36 rūšių pupelių kolekciją.