Susitikimas su Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnėmis ir vaikų bičiuliu Amsiumi

Amsius1
Amsius2
Amsius3
Amsius4
Amsius5
Amsius6

2019 m. gruodžio 9 dieną jauniausieji Panevėžio gamtos mokyklos neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projekto „Noriu būti saugus“ dalyviai susitiko su Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnėmis Laima Kebliene ir Daiva Šarkauskienė bei vaikų bičiuliu Amsiumi. Būrelių „Mažieji gamtininkai“ ir „Gamtos klasė 1“ mokiniai susidomėję klausėsi pasakojimo apie saugų eismą, atsakinėjo į klausimus. Pareigūnės priminė saugaus elgesio gatvėje taisykles, paaiškino, kaip reikia elgtis kelyje, važiuojant dviračiu, automobiliu, priminė apie atšvaitų svarbą.
Atėjus žiemai ir paspaudus šalčiui, labai aktualia tema tampa saugus elgesys prie(ant) užšalusių vandens telkinių. Viešnios rodė prevencinius filmukus ir paaiškino, kaip saugiai elgtis prie vandens telkinių, ant ledo, ką daryti įlūžus.