Vyko Pasaulinės AIDS dienos protmūšis: „AIDS geriau žinoti 19“

Protmusis1
Protmusis2
Protmusis3
Protmusis4
Protmusis5
Protmusis6

Panevėžio gamtos mokykla ir Gamtininkų vietos bendruomenė organizavo ULAC skelbtą iniciatyvą: Pasaulinės AIDS dienos protmūšį: „AIDS geriau žinoti 19“. Protmūšis – tai intelektualus žaidimas, kurio metu dalyviai varžėsi, kas greičiau atsakys į klausimus apie žmogaus imunodeficito virusą (ŽIV), jo plitimo būdus, prevenciją, gydymą, mokslo naujienas ŽIV ir AIDS srityse. Dalyvavo Gamtos mokyklos „Jaunųjų tyrėjų“ ( vadovė R. Jakštonienė), „Gamta - mano draugas“ (vadovė V. Vanagienė) būreliai, Gamtininkų vietos bendruomenės nariai ir SOS agentūros Panevėžio skyriaus atstovai. Renginys vyko socialinių partnerių SOS agentūros patalpose. Dalyviai apdovanoti Užkrečiamų ligų ir AIDS centro (ULAC) padėkomis, vaišinosi arbata ir sausainiais, bei vaisiais. Renginį vedė metodininkė Regina Jakštonienė.