Gamtos mokykloje vyko akcija „Padėka už džiaugsmą“

Eglute01
Eglute02
Eglute03
Eglute04
Eglute05
Eglute06
Eglute07
Eglute08
Eglute09

Esame dėkingi aplinkai draugiškiems panevėžiečiams, kurie nupuoštas kalėdines eglutes ir šiemet pristatė į Gamtos mokyklą ir sudalyvavo akcijoje „Padėka už džiaugsmą“. Sausio 7, 8 ir 9 dienomis į Panevėžio gamtos mokyklą pristatytos 78 eglutės, apie 80 šakų. Su Kalėdų eglutėmis, puošusiomis darželių grupes ir mokyklų klases, pagarbiai pasielgė lopšelių-darželių „Rūta“, „Jūratė“ auklėtojos ir ugdytiniai, Gamtos mokyklos mokiniai bei Panevėžio rajono Dembavos progimnazijos 4 klasės „Lutučiukų“ klubo nariai“. Specialiu prizu apdovanota aplinkai draugiška Trinkūnų šeima iš Panevėžio rajono Dembavos gyvenvietės. Jie į Gamtos mokyklą atvežė 18 eglučių, apie 30 šakų. Beje, ši šauni šeima „eglučių gelbėtojais“ tampa jau dvyliktus metus. Šeštus metus iš eilės savąją kalėdinę eglutę atveža ir panevėžiečių Lukoševičių šeima: Arnas ir Danielė, lydimi mamos Gražinos. Džiugu, kad į šį, jau gražia tradicija tapusį renginį, kasmet įsijungia vis nauji dalyviai: šeimos iš aplinkinių Gamtininkų, Rožyno, Liekupio vietos bendruomenių, mokyklų, lopšelių-darželių bendruomenės, pavieniai lankytojai. Renginio dalyviaiįrašyti į „Aplinkai draugiško panevėžiečio“ sąrašus bei apdovanoti padėkos raštais ir rėmėjų prizais.