Ekologinė iniciatyva „Švęsk gimtadienį tvariai“

Iniciatyva1
Iniciatyva2
Iniciatyva3
Iniciatyva4

Šių metų kovo 1d. – balandžio 22 dienomis Gamtos mokykla kvietė darželius prisijungti prie ekologinės iniciatyvos „Švęsk gimtadienį tvariai“, skatinant ugdyti vaikų aplinkosaugines kompetencijas, gebėjimą prognozuoti savo veiklos padarinius aplinkai ir aktyviai veikti, siekiant aplinkos išsaugojimo. Prie iniciatyvos prisijungė 7-ios Panevėžio miesto ir rajono įstaigos, ir 14 mokytojų, kurie paskatino mokinius gimtadienį švęsti tvariau: vietoj vienkartinių indų naudojo lėkštes, kūrė daugkartinio naudojimo karūnas, girliandas iš panaudotų saldainių popierėlių, siuvo daugkartines vėliavėles, pasigamino indus, gimtadienio žaidimus iš antrinių žaliavų ir net sugalvojo, kuo galima pakeisti balionus.
Dėkojame ir labai džiaugiamės visų parodyta iniciatyva ir idėjomis. Įvertinus veiklų originalumą, inovatyvumą ir tvarumą, kaip paskatinimą, į nemokamą edukaciją Gamtos mokykloje pakviesime: Šėtos socialinio ir ugdymo centro auklėtinius; Panevėžio rajono Piniavos mokyklos-darželio ugdytinius; Panevėžio l/d „Papartis“ “Peliuko” grupės ugdytinius.