Rekvizitai

Ekologinė-edukacinė akcija "Rudens kraitelė 2021"

Panevėžio lopšeliams-darželiams: Kastyčio Ramanausko, „Rūta“, „Aušra“, ,,Draugystė”, „Jūratė“, „Žilvinas“, „Nykštukas”, „Vyturėlis“, “Pušynėlis”, „Kastytis”, „Sigutė“, ,,Voveraitė”, ,,Taika”, „Varpelis“, ,,Gintarėlis”, „Vaikystė“, „Dobilas“, „Papartis“, „Pasaka“, „Puriena“, Panevėžio regos centrui „Linelis”.
Panevėžio miesto mokykloms: Kazimiero Paltaroko ir Vytauto Žemkalnio gimnazijoms, Vytauto Mikalausko menų gimnazijai, Rožyno, Beržų, „Vilties“, „Saulėtekio”, „Žemynos“, „Ąžuolo“, „Šaltinio“, Alfonso Lipniūno progimnazijoms, Gamtos mokyklos grupėms.
Panevėžio Socialinių paslaugų centro bendruomeniniams vaikų globos namams „Draugystė“, „Svajonė“, Vaikų dienos centrui „Gerumo tiltai“, Dienos socialinės globos skyriui.
Panevėžio rajono ugdymo įstaigoms: Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijai, Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos ikimokyklinio ugdymo grupėms, Dembavos progimnazijai, Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriui, Paliūniškio pagrindinei mokyklai ir jos Tiltagalių skyriui, Miežiškių pagrindinei mokyklai, Velžio lopšeliui-darželiui „Šypsenėlė“, Pažagienių mokyklai-darželiui.
Nuoširdų „Ačiū“ tariame ilgamečiams mūsų draugams - Pasvalio rajono sutrikusio intelekto žmonių užimtumo centro „Viltis“ bendruomenei.