Rekvizitai

Olimpiados apie Žemę ir gamtą „Pelėdžiukas 2022“ nugalėtojai

Rimos

Panevėžio gamtos mokykloje 2022 vasario 9-10 dienomis vyko Panevėžio miesto ir rajono pradinių klasių mokinių olimpiada apie Žemę ir gamtą „Pelėdžiukas 2022“ - Panevėžio Aplinkosaugos švietimo projekto „Aplinkai draugiškas panevėžietis“ renginys. Tradicinė olimpiada buvo organizuota I-II ir III-IV klasių grupėms. Dalyviai atliko užduotis apie daiktus, skirtus palaikyti gyvūnų gerovę ir jų mitybą, apie augalus, supančius mus artimiausioje aplinkoje, apie keturis metų laikus, apie mūsų planetą Žemę. Užduotys buvo gausiai iliustruojamos gamtine medžiaga, siejosi su realiu pasauliu, skatino žinias pritaikyti praktiškai. Kritinį mąstymą skatinančios veiklos vaikams buvo įdomios, o pasiekti rezultatai – įkvepiantys.
Džiaugiamės dalyvių rezultatais ir sveikiname olimpiados nugalėtojus:

I-II klasės


I vieta   Gytė Dailidėnaitė    Panevėžio „Vilties“ progimnazija,  2 kl. 111 balų
II vieta  Izabelė Petraškaitė Panevėžio r. Piniavos mokykla-darželis, 2 kl. 110 balų
III vieta Ignė Česnelytė        Panevėžio V.Mikalausko menų gimnazija, 2 kl. 107 balai
             Ignas Janulionis      Panevėžio gamtos mokykla, grupė „Gamtos takais“ 107 balai

III-IV klasės


I vieta   Orinta Aleksaitė Panevėžio r. Dembavos progimnazija, 4 kl. 110 balų
II vieta  Vytis Vitkūnas    Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija, 3 kl. 109 balai
III vieta Urtė Matickaitė   Panevėžio r. Piniavos mokykla – darželis, 3 kl. 108 balai
             Ignė Balčiūnaitė   Panevėžio „Žemynos“ progimnazija, 3 kl. 108 balai