Rekvizitai

Aplinkos tvarkymo akcija „Pas mus gražu – bus dar gražiau“

Grazu1
Grazu2
Grazu3
Grazu4
Grazu5

Balandžio mėnesį Panevėžio gamtos mokykla tradiciškai kvietė švietimo įstaigų bendruomenes prisijungti prie aplinkos tvarkymo akcijos „Pas mus gražu – bus dar gražiau“.
Džiaugiamės, kad prie akcijos prisijungė tiek daug Panevėžio gamtos mokyklos mokytojų bei jų ugdytinių, kurie tvarkė aplinką įvairiose Panevėžio vietose: būrelio „Smalsuolės boružėlės“ vaikai rinko šiukšles už darželio tvoros. O jų rado pilną maišą. Vėliau šiukšles išrūšiavo į joms skirtus konteinerius: popierių, plastiką ir stiklą. Mokytoja D. Zakarauskaitė kartu su vaikais keliavo į Skaistakalnio parką. "Rasos lašelio" mažieji gamtos mylėtojai rinko šiukšles už Žemynos" progimnazijos tvoros. „Gamtos klasė“ ir „Jaunieji ekologai“ būrelių ugdytiniai švarino aplinką už Gamtos mokyklos teritorijos ribų.