Rekvizitai

Ekologinė iniciatyva „Misija: Eko gimtadienis"

eko1
eko2
eko3
eko4
eko5

Šių metų kovo 1 d. – balandžio 30 dienomis Gamtos mokykla kvietė mokyklas bei darželius prisijungti prie ekologinės iniciatyvos „Misija: Eko gimtadienis“, skatinant švęsti vaikų gimtadienius tvariai. Prie iniciatyvos prisijungė 8-ios Panevėžio miesto ir rajono įstaigos: gamino gimtadienio sieneles iš lankstinukų, kūrė girliandas iš panaudotų saldainių popierėlių, siuvo daugkartines vėliavėles, pasigamino dūdeles iš morkų, kūrė dovanų maišelius, gimtadienio žaidimus, panaudodami antrines žaliavas.
Dėkojame ir labai džiaugiamės visų parodyta iniciatyva ir idėjomis. Įvertinus veiklų originalumą, inovatyvumą ir skaičių, kaip paskatinimą, į nemokamą edukaciją Gamtos mokykloje pakviesime: Panevėžio „Šviesos“ ugdymo centro mokinius; Panevėžio rajono Naujamiesčio l/d „Bitutė“ ugdytinius; Panevėžio l/d „Papartis“ ugdytinius.