Rekvizitai

Tarptautinio piešinių konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ laureatų apdovanojimo šventė

Svente1
Svente10
Svente11
Svente12
Svente2
Svente3
Svente4
Svente5
Svente6
Svente7
Svente8
Svente9

Saulėtą gegužės 24 dienos popietę Panevėžio gamtos mokykloje skambėjo dainos, kvepėjo kava, žolelių arbata, šurmuliavo jaunieji kūrėjai. Trisdešimt antrą kartą organizuojamo tarptautinio piešinių konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą laureatai buvo pagerbti apdovanojimų šventėje. Gausus būrys vaikų, iš skirtingų Lietuvos kampelių, džiaugėsi konkurso vertinimais ir didžiavosi savo pasiektais rezultatais. Konkurso pavadinime užkoduota tema atsispindėjo visuose dalyvių piešiniuose. Gamta - neišsenkantis kūrybinių idėjų šaltinis, kurią piešinių autoriai perteikė skirtingomis raiškos priemonėmis. Laureatų kūrybiniai darbai bus eksponuojami visus metus. Iki spalio mėnesio Gamtos mokyklos „Žaliojoje galerijoje“, vėliau Panevėžio Elenos Mezginaitės viešosios bibliotekos filialuose, bei Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijoje.
Organizatoriai dėkingi konkurso dalyvių mokytojams, tėveliams, kurie paskatino vaikus dalyvauti konkurse, piešinių vertinimo komisijos nariams Jolantai Rudokienei, Kęstučiui Paškevičiui, Daivai Laurinavičienei, Rimantei Vertelkienei, Panevėžio Rožyno progimnazijai už mokinių meninę programą, Panevėžio jaunuolių dienos centrui už projekto „Solidarumo kava“ veiklą šventės svečius vaišinant kava ir saldėsiais, Panevėžio Elenos Mezginaitės viešajai bibliotekai už laureatų darbų eksponavimą, LR Seimo nariui Deividui Labanavičiui ir jo patarėjai Sandrai Razminei bei labdaros ir paramos fondui „Švieskime vaikus“ už papildomai įsteigtus prizus. Be jūsų visų indelio nebūtų buvusi ši šventė tokia graži. Ačiū Jums visiems.