Rekvizitai

KVIEČIAME MOKINIUS LANKYTI NVŠ PROGRAMĄ

KvieciaKviečiame bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 klasių mokinius nuo rugsėjo mėnesio lankyti neformaliojo švietimo programą „ŽALIA GAMTOS ŽINIA“. Programos turinys labai įvairus - mokinių laukia gamtos pažinimo veiklos, aplinkosauginiai renginiai, aktyvus laisvalaikis gamtoje, kūrybinės užduotys ir pan. Su programos turiniu galima susipažinti čia.
Užsiėmimai vyks visus mokslo metus Gamtos mokykloje (Smėlynės g. 171) vieną kartą per savaitę. Trukmė – 2 akademinės valandos. Dalyvavimas programoje nemokamas.
Prašome tėvelių, kurių vaikas norėtų lankyti Gamtos mokyklą, informuoti mus jau dabar nurodant vaiko vardą ir pavardę bei savo kontaktus elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ARBA telefonu +370 640 21887 ARBA užpildant registracijos formą čia. Mes su Jumis susisieksime rugsėjo pradžioje.
Gražios likusios vasaros!