Rekvizitai

Kviečiame į tradicinę ekologinę-edukacinę akciją „Rudens kraitelė 2023"

Gamtos kraitele

Panevėžio gamtos mokyklos bendruomenė kviečia Panevėžio regiono švietimo bei socialinės paskirties įstaigas ir vietos bendruomenes dalyvauti akcijoje „Rudens kraitelė-2023“ – padovanoti maisto Gamtos mokyklos gyvūnams. Visos padovanotos gamtos gėrybės bus naudojamos mokyklos gyvūnų šėrimui ir jų gerovei.
Akcijoje gali dalyvauti visi norintys asmenys (ikimokyklinių įstaigų ugdytiniai, bendrojo ugdymo mokyklų 1-12 klasių mokiniai, vietos bendruomenių nariai, šeimos, ūkininkai ir kt.), iki 2023 m. rugsėjo 20 d. atsiuntę dalyvio paraišką elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
Akcija „Rudens kraitelė-2023“ vyks Panevėžio gamtos mokykloje (Smėlynės g. 171, Panevėžys), 2023 m. rugsėjo 27-28 dienomis, 9.00 – 16.00 val. Teritorijoje bus pažymėta vieta rudens gėrybėms palikti. Tel. pasiteiravimui: 8 45 577521.
Edukacinės-ekologinės akcijos „Rudens kraitelė“ nuostatai ir paraiška.