INICIATYVOS „ATVERK DURIS VASARAI" APDOVANOJIMAI

atverk04
atverk05
atverk06

Baigiantis mokslo metams Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra pakvietė švietimo, kultūros ir kitas įstaigas įsitraukti į iniciatyvą „Atverk duris vasarai“. Tai jau aštuntoji tokia iniciatyva. Šios iniciatyvos idėja, įvairiomis formomis ir būdais organizuoti vaikams nemokamą vasaros užimtumą, bei dalintis savo gerąja patirtimi.
Šiais metais dalyvauti šioje iniciatyvoje užsiregistravo 234 įstaigos. Organizatoriai atrinko tik 34, kurios pateikė įdomiausius vaikų vasaros užimtumo veiklų pristatymus. Labai džiaugiamės, kad Panevėžio gamtos mokykla ir jos vykdyta vaikų vasaros stovykla „Gamtos taku“ organizatoriams paliko teigiamą įspūdį ir buvo įtraukta į aktyviausių įstaigų sąrašą. Ta proga, aktyviausių iniciatyvoje dalyvavusių įstaigų atstovai, spalio 27-29 dienomis buvo pakviesti dalyvauti apdovanojimuose ir edukacinėje programoje Lenkijoje. Jos metu visiems dalyviams buvo įteiktos padėkos, dalintasi gerąja patirtimi, aplankytas Fromborkas, Varmės Lidzbarkas, Sopotas, Gdanskas, Malborkas. Pristatytos šių miestų lankytinos vietovės iniciatyvos dalyviams suteikė galimybe „prisiliesti“ prie jų istorijos.
Dėkojame Lietuvos neformaliojo švietimo agentūrai už šią iniciatyvą.